Escapade celebre la The Dungeon - Cluj

Discuție în 'Party & Stuff' deschisă de Cudyu, Iul 12, 2015.

?
  1. Da, desigur

2. Nu stiu, poate

3. Nu, in niciun caz

Poți vedea rezultatele doar după votezi.
  1. Cudyu

Cudyu Primar Cluj-Forum.ro Membru Staff

Data înregistrării:
    Iul 6, 2015
    Like-uri primite:
    10
    Ca de fiecare data, atunci cand te bantuie intrebarea “Ce sa fac azi in Cluj?”, noi iti oferim raspunsul. Azi poti sa fii cel mai priceput detectiv in Cluj. Poti identifica si analiza indiciile in unul dintre cele mai intunecate colturi ale Clujului, The Dungeon. Aici te poti aventura cu prietenii si puteti petrece 60 de minute cu adevarat distractive, incercand sa evadati din camera intunecoasa, plina de capcane malefice. Veti rezolva puzzel -uri, veti surprinde vocile ce va vor ghida spre iesire, veti fi atenti la toate capcanele ce va sunt pregatite si veti evada impreuna din The Dungeon.

poza 1.jpg

The Dungeon este primul joc de tip escape room din Cluj. Este locul ideal unde puteti pune in scena o adevarata strategie de teambuilding, de asemenea, este cel mai potrivit loc pentru a va pune mintea la contributie si pentru a va testa inteligenta si spiritul de observatie. Creativitatea se simte ca la ea acasa in acest loc si va intampina cu tot soiul de povesti infricosatoare. Etapele jocului va vor distra la nebunie si va vor face in acelasi timp sa fiti ochi si urechi la tot ce se intampla in jurul vostru.

poza 2.jpg

Acesta este, cu siguranta, unul din cele mai distractive moduri de a va petrece dupa amiaza cu prietenii, asa ca nu ezitati si faceti o rezervare la The Dungeon. Regasiti-va pe lista curajosilor din Cluj si evadati din camera pentru a va bucura de o escapada ca in filme.

2. Marius Titulescu

Marius Titulescu Turist pe Cluj-Forum.ro

Data înregistrării:
    Iun 6, 2016
    Like-uri primite:
    1
    De mult vreau sa merg la The Dungeon. Care-i programul pe timp de vara?
    Multumesc anticipat!

3. LogOn

LogOn Primar Cluj-Forum.ro Membru Staff

Data înregistrării:
    Iun 9, 2015
    Like-uri primite:
    4
    Cred ca poti sa le trimiti o cerere de rezervare pe site-ul lor oficial: http://www.thedungeon.ro/
    Sau poti de asemenea sa-i contactezi prin telefon, eu unul asa am facut cand am mers o gasca de 6 persoane. Au 2 locatii, ambele interactive

Împărtășește această pagină

Acest website folosește cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experiență cât mai bună și cât mai simplă. Prin navigarea site-ului vă exprimați consimțământul conform reglementărilor pentru utilizatorii din U.E.