Ghete pentru fotbal

Discuție în 'Mișcare / Sport' deschisă de Simona Simion, Iul 2, 2018.

?
  1. www.bravosport.ro/ghete-de-fotbal--adidas-copii/8308202-ghete-de-fotbal-goletto-fg-pentru-copii.html

33.3%
  2. https://www.bravosport.ro/ghete-de-fotbal-adidas-copii/803266-ghete-de-fotbal-adidas-x-17-4-fxg-pent

66.7%
  1. Simona Simion

Simona Simion Cetățean Nou pe Cluj-Forum.ro

Data înregistrării:
    Iul 2, 2018
    Like-uri primite:
    2
    Buna ziua! As dori sa cumpar o pereche de ghete pt fotbal pt copil si si-a ales el 2 modele.acum nu stiu pe care model sa merg. El spune ca au colegii modelul al doilea dar eu as merge pe primul care este mai ieftin ca oricum o sa.i creasca piciorul repede si le schimbam dar ma interesa daca ati cumparat unul din aceste modele si daca e comod, având în vedere că o să alerge mult nu vreau sa-i faca bătătură.multumesc pentru ajutor!

2. LogOn

LogOn Primar Cluj-Forum.ro Membru Staff

Data înregistrării:
    Iun 9, 2015
    Like-uri primite:
    4
    Eu obisnuiesc sa merg pe varianta scumpa de obicei... Ar fi pacat sa dati niste bani si sa vedeti ca nu sunt de calitate. Si 175 Lei pentru o pereche de papuci nu mi se pare mult

3. Simona Simion

Data înregistrării:
    Iul 2, 2018
    Like-uri primite:
    2
    multumesc pentru sfat

4. Smd90

Smd90 Turist pe Cluj-Forum.ro

Data înregistrării:
    Iul 2, 2018
    Like-uri primite:
    1
    Si eu as mege tot pe al doilea. Eu am avut comenzi pe www.bravosport.ro si am fost multumit de produse. Adidasii ii am de un an si ma tin si acum. La dumneavoastra fiind virba de copil e mai dificil ca ei credmsc repede. Dar daca tot ii place modelul, luati-i ce a ales el.

5. Simona Simion

Data înregistrării:
    Iul 2, 2018
    Like-uri primite:
    2
    multumesc pentru recomandare

LogOn likes this.
  6. Maftei2107

Maftei2107 Turist pe Cluj-Forum.ro

Data înregistrării:
    Iul 3, 2018
    Like-uri primite:
    0
    Eu as merge pe varianta mai ieftina, oricum joaca fotbal cu ei si se rup, si apar mereu modele noi cu Cr7 ,Messi , Neymar etc, asa ca eu as merge pe varianta mai ieftina

7. Smd90

Smd90 Turist pe Cluj-Forum.ro

Data înregistrării:
    Iul 2, 2018
    Like-uri primite:
    1
    Daca diferenta nu e atat de mare de ce sa nu ia ce ii place copilului?

LogOn likes this.
  8. Simona Simion

Data înregistrării:
    Iul 2, 2018
    Like-uri primite:
    2
    pe premisa asta am mers si eu maftei 2107

9. Simona Simion

Data înregistrării:
    Iul 2, 2018
    Like-uri primite:
    2
    pentru ca nu stiu daca merita investitia, in plus el se si plictiseste repede, in fiecare zi si-ar dori alt model

10. Maftei2107

Maftei2107 Turist pe Cluj-Forum.ro

Data înregistrării:
    Iul 3, 2018
    Like-uri primite:
    0
    Tocmai daca se plictiseste repede , de ce sa iei unii scumpi?

11. Baresq

Baresq Turist pe Cluj-Forum.ro

Data înregistrării:
    Oct 24, 2018
    Like-uri primite:
    0
    În momentul în care joci american 77777 trebuie să fii familiarizat cu tot ceea ce înseamnă terminologie, noțiuni, valoare mize și modul de joc. Fiecare dintre versiuni trebuie studiată cu atenție pentru a beneficia de posibilitatea de a acționa în consecință, pentru că numai în acest mod vei avea parte de obținerea succesului pe care și-l dorește orice jucător de poker. Începe prin a studia regulile acestui joc jucând poker ca la aparate gratis în cadrul cazinourilor licențiate care îți oferă această posibilitate. Numai în acest fel vei putea testa strategia aleasă pentru a obține maximul de rezultate!

Împărtășește această pagină

Acest website folosește cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experiență cât mai bună și cât mai simplă. Prin navigarea site-ului vă exprimați consimțământul conform reglementărilor pentru utilizatorii din U.E.